Alapvetően már a sorsoláskor eldőlt a sorsunk, és azt hiszem, ezt a lányok sajnos lélekben így is érezték. Az eddigi kétszeres győztes a Hepp Kupában az ELTE-BEAC nagyon jó kis csapat, az Amatőr bajnokságban is veretlen még. Nagyon gyorsak, nagyon jól védekeznek és alapvetően ők voltak a meccs esélyesei, bár bíztam benne, hogy a múlt héten mutatott játékkal tudunk meglepetést okozni.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, 10 : 0, nem voltunk kellőképpen felpörögve. Ezek után próbáltunk talpra állni, szépen lassan azonban nőtt a különbség, a második félidőre már volt 20 pont is az előnyük. Ezek után jött az a szakasza a meccsnek, amikor elkezdett pörögni a csapat, egy-két nagyon gyors és szép támadást vezettünk és elkezdtünk jobban védekezni, ez sajnos csak arra volt elég, hogy 10 pontra felhozzuk a mérkőzést. A végjátékban egy letámadásnál volt esélyünk 10-en belülre kerülni, de kétszer is elhibáztuk a dobást.

A második félidőben lényegesen biztatóbb játékot mutatott a csapat, de amíg a BEAC ennyivel gyorsabb, és ennyivel jobban tud a szabad labdákért menni, addig nem fogunk tudni ellenük nyerni. Nem tudtuk kihasználni a magassági fölényünket sem, és abban a pillanatban, ahogy elmentek 20 pontra, még több ziccert hagytunk ki.

Ami említést érdemel, hogy lepattanóban nagyon kikaptunk, a BEAC 18 lepattanóval többet szedett, mint mi. A jövőre nézve: amit elkezdtünk csinálni, ezt a futós, gyors játékot, azt most nem tudtuk játszani, reméljük, hogy máskor ez jobb lesz.

KKC: Pogány 14, Beregszászi 4, Kuli 6, Nagy Z. 10, Kőházi 2; Cs: Radics 9, Szabados 4, Nagy D. 3, Kálló 1