Az utolsó mérkőzésünk ebben a bajnokságban a Győr vendégeként volt, ahol rányomta a meccsre a bélyegét az, hogy előző nap hunyt el Balogh Gyula, a győriek ügyvezetője 32 éves korában. Ezért a mérkőzés előtt egy perces gyász-szünettel emlékeztünk meg róla. Ezúton is szeretnénk részvétünket kifejezni a családnak.

Ez a mérkőzés jó pár lánynak az utolsó meccse volt, roppant felszabadultan, jól kosárlabdáztunk, különösen az első félidőben. Az első és a második negyedben állva hagytuk az ellenfelet, 53-25 volt az eredmény. A harmadik és a negyedik negyedet megnyerte ugyan a Győr, de úgy, hogy folyamatosan cseréltünk. Úgy érzem, hogy az idény legjobb játékát nyújtva fejeztük be a szezont. Nagyon szépen ment a labda, az adott figurából, de szabad játékból is tudtunk szép kosarakat szerezni.

A mezőnyből kiemelkedett a jó napot kifogó Nagy Dóri, 29 pontjával és Kuli Orsi a 24 pontjával. Nem csak a dobott pontok, hanem a többi mutató tekintetében is jól játszottunk. Az előbb említett két játékoshoz csatlakozott a sérülése után még csak néhány percre beálló Dobos Ági, de ennyi idő alatt is nagyon jó dolgokat csinált, valamit 100 százalékkal dobott. Pogány Vivi volt még, aki az indításokból, valamint a benti játékából tudott hozzátenni a mérkőzéshez.

Azt gondolom, hogy zárásnak jó volt ez a meccs, kis szépségtapasz, hiszen a szezon nem úgy sikerült, ahogy akartuk. Valószínű, hogy a csapatkapitányunk, Nagy Zita, Nagy Dóra és Kuli Orsi befejezik az aktív kosárlabdázást ezen a szinten, de remélem, fogjuk még látni őket a kosárpálya közelében.

CMB CARGO UNI Győr II. - KKC 71-87 (12-20, 13-33, 20-15, 26-19)

KKC: Nagy D. 29/15, Kuli 24/12, Pogány 12, Dobos 10, Nagy Z. 4, Kálló 2, Murár 3/3, Futaki 3, Szabados