Veretlenül jutott az országos döntőbe a KESI-KKC tini korosztályos csapata. Ifj. Tóth Viktor lányai mindent megtettek az éremért, korábban legyőzött csapatokkal azonban nem bírtak a torna során, így "csak" a bronzot szerezték meg.

KESI – Törekvés 85-63 (23-7, 17-17, 17-14, 28-25)

Dobók: Kovács Kitti 19, Gaál Merci 11, Fekete Adri 9, Kovács Evelin 9, Révész Luca 8, Kurtz Kamilla 8, Bakos Blanka 7, Révész Boróka 7, Szabó Laura 4, Fehér Anna 2, Schlégl Odett 1, Ignácz Emese.

Ifj. Tóth Viktor értékelése: - Ez a mérkőzés nagyon jó volt első meccsnek, ráhangolódhattunk az országos döntő iramára. Nem játszottunk igazán jól, de tudtam forgatni a csapatot, mindenki hozzá tudta tenni a magáét a biztos győzelemhez.

BSE – KESI 84-90 (19-28, 24-17, 20-21, 21-24)

Dobók: Kovács Kitti 30, Révész Boróka 15, Gaál Merci 10, Fehér Anna 8, Fekete Adri 7, Révész Luca 6, Kurtz Kamilla 4, Bakos Blanka 4, Burján Laura 2, Schlégl Odett 1, Kovács Szonja 2, Kovács Evelin

Ifj. Tóth Viktor értékelése: - A BSE rendkívül sokat fejlődött az utóbbi évben, rendre minden csapat gyűrűjét megterhelték 80 ponttal. Nálunk sem volt ez másképp, nem tudtunk mit tenni ellenfelünk két legjobbjával, nagyon jól támadtak. Szerencsére támadásban mi is remekeltünk, tudtuk tartani 6-10 pontos előnyünket, így végig vezetve nyertük meg a mérkőzést. Kittit nem tudták megfogni a palánk alatt, pontok mellett a lepattanókban is remekelt (18), és a többiek pedig nagyon jól, csapatként játszottak. Ezzel a győzelemmel bejutottunk a legjobb négybe.

KESI – Sopron 57-66 (16-14, 14-21, 12-15, 15-16)

Dobók: Kovács Kitti 21, Gaál Merci 8, Révész Luca 9, Révész Boróka 8, Kovács Evelin 5, Kurtz Kamilla 3, Bakos Blanka 2, Fehér Anna 1, Schlégl Odett, Ignácz Emese, Fekete Adri, Burján Laura.

Ifj. Tóth Viktor értékelése: - Előzetesen már bejutottunk a legjobb négybe, így a csoportelsőség volt a tét ezen a mérkőzésen. A Sopron előzetesen a döntőbe várt csapat, egész évben nagyon jól teljesített. Sajnos nem sikerült úgy felpörögnünk kellően, ez érződött a csapaton. Az első negyed még jó volt, de sajnos a második negyed közepén Révész Borókának elkezdett fájni a lába, nem tudta tartani addigi játékát, és ebben a szakaszban nem volt senki, aki át tudta volna venni a szerepét a pontgyártásban. A mérkőzésen már nem lépett pályára, ha ő tud játszani, jó eséllyel nyerhettünk volna. A második félidőben csak az eredmény tartására futotta erőnkből, így megszereztük az évadban az első vereségünket a bajnokságban. Nagyon sok eladott labdánk volt a 40 perc alatt, amiből sok ziccert kaptunk, ez volt a vereség talán legnagyobb oka. Révész Luca nagyszerűen megoldotta ellenfelünk talán legjobb játékosának, Makk Dórának kivételét a játékból, illetve Kitti játéka volt még kiemelhető, 21 pont, 17 lepattanó, 6 szerzett labda és 5 blokk került a statisztikájában, de ő sem tudott segíteni a csapaton.

KESI – CSATA 41-57 (6-12, 12-11, 6-12, 17-22)

Dobók: Kovács Kitti 14, Révész Boróka 13, Fehér Anna 8, Révész Luca 3, Fekete Adri 2, Kurtz Kamilla 4, Gaál Merci 1, Bakos Blanka, Szabó Laura, Schlégl Odett, Kovács Szonja, Kovács Evelin

Ifj. Tóth Viktor értékelése: - A döntőbe jutásért a későbbi győztes Csata volt az ellenfelünk, ami már előzetesen is látszódott, hogy az egyik legjobb csapat a tornán. Bár idén már háromszor is megvertük őket, érezhető volt ellenfelünkön, hogy Tursicsné Kriszta átvette a csapatot, rendkívül sokat léptek előre az utóbbi két hónapban. Az egész mérkőzés alatt problémánk volt a dobással, nagyon gyenge százalékkal próbálkoztunk, 32%-os ziccer, 8%-os középtávoli, illetve 18 kihagyott büntetővel egy ilyen csapat ellen nem tudtunk meccset nyerni. Azért tudtunk partiban maradni az utolsó negyed végéig, mert amit a lányok küzdésben és elsősorban védekezésben letettek az asztalra, az nem volt kis dolog. Úgy gondolom, hogy az egész döntőn ezen a mérkőzésen védekeztünk a legjobban. Csapatként játszottunk, ha egy kicsit jobban dobtunk volna, talán döntőt játszunk.

KESI – Sopron 60-49 (22-17, 10-8, 12-10 16-14)

Dobók: Kovács Kitti 31, Révész Boróka 8, Révész Luca 6, Fehér Anna 5, Fekete Adri 2, Gaál Merci 4, Kurtz Kamilla 2, Bakos Blanka 2, Kovács Evelin 2, Szabó Laura, Burján Laura, Kovács Szonja.

Ifj. Tóth Viktor értékelése: - Az elődöntők előtt reméltük, hogy a döntőben vághatunk majd vissza a csoportmeccsen elszenvedett vereségért, de a Sopron váratlan hibáját követően erre a bronzmeccsen kerülhetett sor. A mérkőzés előtt is azt éreztem, hogy sokkal jobban rá voltunk hangolva erre a meccsre. Jól kezdtük a játékot, már az első negyedben 18 pontot szóró Kovács Kitti vezérletével elléptünk ellenfelünktől. Jól védekeztünk, és végig kézben tartottuk a mérkőzést. A négy blokkot kiosztó Révész Luca ismét jól megfogta ellenfelünk eddigi legeredményesebb játékosát, mellette a sérülten is kitűnő védekezést bemutató Gaál Merci, és a másik kicsi, Kurtz Kamilla játékával nem tudtak mit kezdeni ellenfeleink. A végig betegséggel és lábfájással együtt játszó Révész Boróka is kitett magáért, mind támadásban, mind védekezésben sokat tett le az asztalra. Nagyon akartuk ezt az érmet, és mindent megtettünk érte. Egy kicsit rossz belegondolni, hogy az alapszakaszban, a végelszámolásnál első, illetve második helyezett csapatot is háromszor megvertük, így akár jobb helyezés is lehetett volna. Nagyon összeérett a mezőny, például a döntőig veretlen Vasas csak az 5. helyezést érte el. Kevés nagyarányú győzelem volt, így mindent egybevetve nagy eredmény, amit elértek a lányok.