MKA / B-Szolnoki Sportcentrum 25-71

A meccsről Nagy Dóra edzőt kérdeztük:

"Szolnokra utaztunk 11 játékossal, mivel sokan betegeskedtek. Az első negyed: nagyon jól kezdtük a Szolnok elleni mérkőzésünket mind támadásban és védekezésben is,annak ellenére, hogy nagyon hideg volt a teremben mivel kikapcsolták a fűtést... így az első negyed 13:10. A második negyedben kaptunk egy keményebb letámadás és sajnos nem tudtuk megoldani a labdaáthozatal ebből adódóan számtalan eladott labdánk volt.. A harmadik és negyedik negyedben próbáltunk lefaragni az eredményből, de csak futottunk a pontok után…

Kiemelném Bagó Barbarát és Sipos Júliát.

Ezzel a társasággal augusztusban kezdtem el foglalkozni, vannak, akikkel már tavaly óta. Úgy érzem a csapat teljesítménye lehetett volna sokkal jobb, de még mindig hiányzik a csapatmunka, sok az egyéni megoldás. Hiszem, hogy mihamarabb talpra tudunk állni ez a meccs után és a legközelebbi mérkőzésünkön már jól tudjuk alkalmazni a tanultakat!"