Sajnos nem sikerült zsinórban a harmadik mérkőzést is megnyerni, a lányok a TFSE vendégeként szenvedtek vereséget csütörtökön.

TFSE - KKC 70-47 (10-14, 27-13, 14-13, 19-7)

KKC: Kuli O. 6/3, Nagy Z. 7, Pogány V. 11, Nagy D. 4/3, Kőházi F. Csere: Radics A. 12/6, Beregszászi A. 3, Kálló D. 4, Szabados B., Nagy H., Murár F.

Statisztika

Edzői értékelés

"A TF, aki vezeti a tabellát mindenképp kemény ellenfél, ha náluk idegenben nyerni akarunk, bravúrosan kell kosárlabdázni, extrán támadni és extrán védekezni. Ennek a védekezés része az első negyedben abszolút megvalósult, nagyon szépen dolgoztak a lányok, megelőzték a centereket, odaértek a dobásokra, lepattanókra, ennek megfelelően vezettünk is. A második negyed közepén értek utol minket. Ott volt egy olyan ítélet, aminek a helyességét megkérdőjeleztem, ezután a technikai faultokért járó büntetőkkel tudott az ellenfél meglépni 6-7 ponttal.

A meccs nagy részében az ellenfél ritmusa, ereje érvényesült. A TF játékosai fizikailag mindenképp erősebbek, mint mi; emellett ugyan megvoltak a helyzeteink, de nagyon pontatlanul sikerült dobnunk, így alakult ki a végére a 20 pontos különbség. Az egész mérkőzést tekintve alapvetően a dobás százalékban és a lepattanókban kaptunk ki. A második félidőben is nagyon komolyan védekeztünk, letámadtunk, ilyen szempontból nem érheti kritika a lányokat, csak sajnos nem tudtunk olyan jó százalékkal dobni, mint például a Nyíregyháza ellen. Reálisan azt mondtuk, hogy ha az egy héten belüli három mérkőzésből kettőt tudunk hozni, akkor meg leszünk elégedve, ez szerencsére így is lett. Gratulálunk az ellenfél csapatának."